درباره ما

گروه فنی ویونا با ۲۰ سال سابقه درخشان و نامی خوش به همراه کادری مجرب و تحصیل کرده آماده ارائه خدمات هر چه بهتر به شما مشتریان گرامی می باشد . این شرکت زیر مجموعه اتحادیه الکترونیک ایران بوده و نرخ تعمیرات کاملا دولتی می باشد . یکی از رایج ترین ایراد ها که بیشترین هزینه را برای مشتری دارد ایراد های پنلی است . ایراد های پنلی به آن دسته از ایراد ها گفته می شود که خطوط عمودی یا افقی یا نوار سفید و یا عدم وجود تصویر را در تلویزیون مشاهده می کنید . از جمله عواملی که باعث بروز این ایرادها می شوند می توان به تمیز کردن صفحه تلویزیون و نفوذ آب به پایین پنل و یا ضعف کارخانه ای پنل نام برد . نمایندگی های رسمی تلویزیون در ایران زیر بار ایراد های پنلی نمی روند و فقط اقدام به تعویض پنل می کنند که هزینه بالا و میلیونی آن که از ۶۰۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان شروع میشود مشتریان را ناراضی می کند . نگران نباشید ، زیرا ما این مشکل را حل کرده ایم . شرکت ویونا با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با به کارگیری از دستگاه تمام اتوماتیک خود که همان دستگاه خط تولید پنل می باشد اقدام به تعمیر پنل تلویزیون شما می کند . کلیه تعمیرات در این شرکت شامل ۳ الی ۶ ماه گارانتی می باشند .

از جمله خدمات ما تعمیر انواع تلویزیون ، تعمیر تلویزیون های صنعتی ، فروش انواع پنل و برد ، فروش تلویزیون های نو و دست دوم و ... می باشد .

بسیاری از مشتریان برای تعمیر تلویزیون خود سردرگم میشوند . از جمله نکات مهمی که باید دقت کنند انتخاب تعمیرگاهی که دارای مجوز رسمی اتحادیه الکترونیک باشد . این سبک شرکت ها نسبت به مشتری تعهد دارند و به بهترین نحو ممکن خدمات رسانی می کنند .

 

 

موفق باشید

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت